Shyhretja prezantoi familjen e mrekullueshme…Por, askush nuk e vërejti këtë detaj… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Shyhretja prezantoi familjen e mrekullueshme…Por, askush nuk e vërejti këtë detaj…

13:42 | 14 Janar 2018

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe si njëra ndër këngëtaret më elegante të skenës sonë.

Shyhretja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ka një mori ndjekësish dhe bën postime nga më të ndryshmet.

E njëri ndër postimet është edhe fotografia e shumë pelqyer ku prezantoi tërë familjen e saj.

E veçanta e kësaj fotografie është mënyra se si ata kanë pozuar, duke vendosur meshkujt nga njëra anë, ndërsa femrat nga tjetra…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!