Si do të reagoi Mimoza, nuk do ta besoni kush po i gatuan Seldit, pasi u nda nga ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Si do të reagoi Mimoza, nuk do ta besoni kush po i gatuan Seldit, pasi u nda nga ajo

22:42 | 22 Shtator 2018

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu ishin çifti më i dashur i esradës sonë.

Ata u fejuanpak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

Mimoza dhe Seldi i kanë dhënë fund fejesës së tyre, duke e pranuar këtë edhe publikisht.

E mjaftë aktiv është edhe Seldi i cili sot publikoi një pamje ku shihet me miqtë e tij, të cilët i kanë gatuar shpageta.

A thua po e ndjenë Seldi, mungesën e Mimozës./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!