Si dy zogj të dashuruar, kështu po i shijojnë pushimet reja dhe djali i Remzies – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Si dy zogj të dashuruar, kështu po i shijojnë pushimet reja dhe djali i Remzies

15:31 | 12 Korrik 2018

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale, shkruan ORAinfo.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar edhe një moment nga pushimet.

Si gjithmonë ata janë shumë të dashuruar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!