Si e bën grimin kaq të bukur Andrra…U tregon ajo vet se çfarë ‘shminka’ përdor… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Si e bën grimin kaq të bukur Andrra…U tregon ajo vet se çfarë ‘shminka’ përdor…

22:42 | 20 Janar 2018

Andrra Destani është gruaja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, shkruan ORAinfo.

Edhe ajo tashmë është bërë shumë e njohur, duke pasur kështu një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.
Ajo është shumë aktive ku bën postime nga më të ndryshmet.

Gjithmonë në paraqitjet e saj ajo është shumë e bukur dhe elegante e sidomos ajo që bie në sy është grimi i saj profesional.

Se me çfarë grimoset ajo ka treguar përmes postimit të disa ‘shminkave’ në rrjetin social Instagram…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!