Si është gjendja në kufijtë e Kosovës, tregon Ministria e Punëve të Brendshme – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Si është gjendja në kufijtë e Kosovës, tregon Ministria e Punëve të Brendshme

19:27 | 13 Janar 2018

Ministria e Punëve të Brendshme ka përditësuar statistikat e gjendjes në pikat kufitare të Kosovës.

Derisa sipas të dhënave të Qendrës kombëtare për menaxhimin e kufirit të orës 17:25, pritjet në Merdarë ishin 900 minuta, apo 15 orë, të dhënat e reja tregojnë gjendje tjetër, shkruan Indeksonline.

Sipas statistikave të orës 18:10, në Merdarë pritjet janë 90 minuta, apo 1 orë e gjysmë, kurse kolona është e gjatë 1 km.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!