Si kalon Afrona me nënën e Bleros, e tregon vet ajo – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Si kalon Afrona me nënën e Bleros, e tregon vet ajo

10:10 | 12 Korrik 2018

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme.

E Afrona e sot ka publikuar një pjesë ku pyetet se ç’do të bënte nëse do ta kishte vjehrrën e keqe, ajo është përgjigjur që vjehrrën e ka shumë të mirë.

Duket se Afrona dhe nëna e Bleros e kalojnë mirë mes vete./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!