Si të visheni sot, iu sjellim kombinim që s’mund t’i rezistoni – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Si të visheni sot, iu sjellim kombinim që s’mund t’i rezistoni

08:37 | 06 Gusht 2018

Veshja është përshtypja e parë për njerëzit.

Në ditët e nxehta gjëja më e vështirë është si të kombinohemi, shkruan ORAinfo.

Një kombinim i thjështë me xhinse është gjithmonë i bukur dhe i rehatshmë.

Më poshtë iu sjellim një nga kombinimet e mundshme që mund ta bëni./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!