Sinan Hoxha në festë me Andrrën, kështu vallëzojnë si të ‘ҫmendur’ – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Sinan Hoxha në festë me Andrrën, kështu vallëzojnë si të ‘ҫmendur’

22:39 | 20 Shtator 2018

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur, shkruan ORAinfo.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot Sinani dhe Andrra shihen në një ambient duke festuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!