Sinani e Besi dalin në darkë, vëmendjen e marrin bashkëshortet e tyre pa grim! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Sinani e Besi dalin në darkë, vëmendjen e marrin bashkëshortet e tyre pa grim!

08:58 | 13 Janar 2018

Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra janë shfaqur këtë herë jo vetëm por duke darkuar me ciftin e njohur.

Këto imazhe i ka publikuar vet Sinani në llogarinë e tij në “Instagram” ku i shohim së bashku me Besin dhe Xhensilën.

Të gjithë ata dukeshin se po e shijonin darkën së bashku dhe sidomos zonjat të cilat shkëlqenin.

Ndryshe, të dy çiftet kanë shoqëri shumë të mirë me njëri tjetrin.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!