Sinanit po ia ‘ngucin’ Andrrën, ja me çfarë emri e quajnë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Sinanit po ia ‘ngucin’ Andrrën, ja me çfarë emri e quajnë

23:22 | 11 Korrik 2018

Në Instagram ka filluar një trend ku shumë ndjekës kanë mundësi që publikisht t’iu parashtrojnë pyetje.

E shumë kuriozë po tregohen ndjekësit e VIP-ve që po shtrojnë pyetje të shumta, përcjell ORAinfo.

Edhe Andrra e Sinanit u përball me të njëjtën.

Asaj po i shkruajnë edhe komplimente shumë të ëmbla duke e quajtur edhe ‘trileqe’.
Shikoni se si ia kthen ajo./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!