Skandal: I riu përdhunon foshnjën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
19 °C

Skandal: I riu përdhunon foshnjën

19:19 | 05 Tetor 2018

Një 25-vjeçar është arrestuar pasi akuzohet për përdhunim me pasoja të rënda në trup. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në datën 29 shtator në Irlandë.

Siç raportojnë mediat, i riu e kishte përdhunuar foshnjën për dy javë.

Pas zbulimit të rastit, i riu identiteti i të cilit ende nuk dihet u arrestua, ndërsa foshnja u dërgua në spital.

Sipas policisë, fëmija ka edhe shumë plagë trupore, si pasojë e përdhunimit.

25-vjeçari është dërguar në burg, ndërsa do të dalë para gjykatës në datën 10 tetor.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!