Skandal te Inter, ylli i madh gënjen, thotë se është i lënduar e zihet “mat” në disko – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Skandal te Inter, ylli i madh gënjen, thotë se është i lënduar e zihet “mat” në disko

15:14 | 21 Gusht 2018

Ylli i Inter Milan dhe nënshkrimi i ri Radja Nainggolan është parë në një disko në Bergamo, ani pse ai thoshte se po rikuperohej nga lëndimi përcjell ORAinfo.

Nainggolan nuk është paraqitur për klubin në Serie A ende, pasi ai vazhdon të ankohet nga një lëndim muskulor.

Mesfushori belg ishte parë  në një disko mbrëmë dhe shumë fotografi të tij në disko kanë shkuar viralisht në Facebook.

Jo vetëm kaq, por Nainggolan u pa në stërvitjen më herët sot, por me sa duket kishte veshur të njëjtën këmishë me të cilën ishte veshur mbrëmë gjatë partisë disko./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!