SKANDAL: Video erotike mes dy deputetëve të Kuvendit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

SKANDAL: Video erotike mes dy deputetëve të Kuvendit

15:39 | 12 Shkurt 2018

Skandalet në Kuvendin e Shqipërisë nuk kanë të ndalur.

Një tjetër skandal është paralajmëruar nga mediat ditën e sotme.

Mësohet se dy deputetë janë kapur “mat” duke folur me terma erotike gjatë seancës në Kuvendin e Shqipërisë, shkruan CNA.

Më poshtë mund të lexoni pjesë nga komunikimi i cili do të publikohet i plotë gjatë ditës në vazhdim.

A…. Si nuk u gëzove një herë

S’të kam kërkuar asgjë, vetëm kam dhënë.

Dhe arrite deri në atë ndyrësi

Këto gjeji tek më të bukurit që q…

A … Ti s’ke nevojë për gjë se je e madhe..duhet të japësh

B… Paskam ndarë dhe divorcuar…

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!