Skuadra evropiane e do yllin e Chelseas – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

Skuadra evropiane e do yllin e Chelseas

23:48 | 16 Gusht 2018

Schalke e dëshiron një super-lojtar të Chelseas.

Skuadra gjermane ka kontaktuar me blutë e Londrës për t’i pyetur rreth një anëtarit të tyre.

Schalke ka kërkuar nga Chelsea që t’i huazoj Ruben Loftus-Cheek për një sezon, përcjell ORAinfo.

Mesfushori anglez e ka refuzuar kërkesën e skuadrës gjermane, pasi e dëshiron qëndrimin te blutë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!