S’kush që e ndal Liverpoolin, bombardohet Portugalia – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

S’kush që e ndal Liverpoolin, bombardohet Portugalia

21:58 | 14 Shkurt 2018

Liverpooli ka arritur që të ngrisë epërsi ndaj Portos me rezultat 3-0. Golin  për Reds e ka shënuar Mane në minutën e 53′ përcjell ORAinfo.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!