Soni Malaj vetëm sa ka dalur nga frizerka…Por, i dështon vënja e qerpikëve artificial… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Soni Malaj vetëm sa ka dalur nga frizerka…Por, i dështon vënja e qerpikëve artificial…

19:12 | 13 Janar 2018

Soni Malaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, pos për këngët e saj ajo është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj.

Edhe tani, Soni ka mjaftë fansa dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sonte ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se sa është rregulluar dhe po duket shumë e bukur.

Mirëpo ajo që bie në sy është se po i vërehen shumë qerpikët artificial…/ORAinfo/

Sonte ne @shikokushluan @topchannelalbania #makeup @makeupbyelona #hair @parukeri_estetike_merita #outfit @obsessionfashionwomen

A post shared by S?N☝? ♏️A??AJ ☀️ (@soni_malaj) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!