Sot e ka ditëlindjen, a e dini sa vjet i ka Mirsa Kërqeli? – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Sot e ka ditëlindjen, a e dini sa vjet i ka Mirsa Kërqeli?

14:56 | 14 Shtator 2018

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli feston sot ditëlindjen.

Këtë e bëri të ditur përmes një postimi të publikuar në llogarinë e saj personale në Instagram, shkruan lajmi.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, Mirsa sot mbush plot 31 vite.

Ajo është e martuar me Granitin dhe është nënë e dy fëmijëve, Tiarit dhe Anës të cilët tashmë janë shpërngulur në SHBA për të jetuar.

Këngëtarja e hitit ‘Djaloshi im’, së fundmi është rikthyer me cover e cila solli një bashkëpunim me Butrint Rashitin e që shumë shpejt do ta shohim me këngë të reja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!