Sot e njohin të gjthë, po a e dini se kush është vajza e vogël në fotografi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Sot e njohin të gjthë, po a e dini se kush është vajza e vogël në fotografi

20:56 | 08 Nëntor 2018

Fotografitë e vjetëra janë kujtimet më të bukura për të gjithë, por kur këngëtaret i publikojnë ato, për fansat e tyre janë shumë interesante.

Dhurata Ahmetaj është njëra nga këngëtaret shumë të dashura për publikun e gjerë.

Ajo është aktive në llogarinë e saj ‘Instagram‘, e cila ndan postime të ndryshme.Së fundi ka publikuar disa imazhe bashkë me vëllanë e saj ku i ka uruar ditëlindjen.

Dhurata ka publikuar një imazh kur ishte fëmijë.

Këngëtarja është njëra nga fytyrat e estradës mjaft të lezetshme, këtë po e vërteton edhe me imazhin e fundit të publikuar kur ka qenë e vogël.

Shikojeni fotografinë, kur Dhurata Ahmetaj ishte fëmijë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!