Sot mund të fitoni bastore me këto 2 ndeshje, koeficienti befasues – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Sot mund të fitoni bastore me këto 2 ndeshje, koeficienti befasues

12:37 | 18 Tetor 2018

Do të zhvillohen sot disa ndeshje. Kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

Stefano Palmieri, i cili formulon parashikimet e ndeshjeve të futbollit te prestigjiozja sportive italiane “Calciomeracto”, jep këto 2 ndeshje për skedinën e sotme.

Skedina e ditës:

Rayo Majadahonda-Gijon 1 (koeficienti 3,10)

Almeria-Reus Deportiu 1 (koeficienti 1,91)

Koeficienti total 5.92

Por, në baste asgjë nuk është e sigurt, parashikimet janë marrë nga bookmakers-at britanikë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!