Sot mund t’i fitoni 650 euro me vetëm 10 euro – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Sot mund t’i fitoni 650 euro me vetëm 10 euro

10:21 | 13 Mars 2018

Sonte do të zhvillohen ndeshjet disa ndeshje ne ligat evropiane.

Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke mos lënë anash edhe pjesën tjetër.
Bastoret botërore kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjet që do të zhvillohen sonte, përcjell ORAinfo.

Më poshtë, ju mund të shikoni se zi i kanë parashikuar ndeshjet bastoret sportive, por që nuk janë qëndrim i redaksisë sonë.

Këto 6 ndeshje kanë koeficientin 65, që i bie që me 10 euro mund të fitoni 650 euro. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!