Sot nis botërori Rusi 2018, kjo është ndeshja e parë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Sot nis botërori Rusi 2018, kjo është ndeshja e parë

08:08 | 14 Qershor 2018

Sot do vazhdojë kampionati botëror Rusi 2018. Sot luhet ndeshja e parë dhe hapëse e botërorit, një botëror që premton sepktakël.

Brazil, Gjermani, Franë, Spanjë apo edhe ekipe të tjera janë favorite për fitimin e këtij kompeticioni. Yjet në çdo kombëtare nuk mungojnë, kështu spektakli është i garantuar.

Ndeshja hapëse është : Rusi vs Arabia Saudite

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!