Sqarohet gjithçka! Draxler  do të i takojë kësaj skuadre – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Sqarohet gjithçka! Draxler  do të i takojë kësaj skuadre

13:59 | 07 Dhjetor 2017

Julian Draxler, ka qenë njëri nga futbollistët më të përfolur të afatit të transferimeve që nga vera, pasi që e ardhmja e tij duket ende e paqartë.

Me ardhjen e Neymarit dhe Mbappes në Paris Saint Germain, pozicioni i tij në ekipin francez ka ndryshuar dukshëm, përcjell ORAinfo.

Është kërkuar nga shumë ekipe të mëdha që tregojnë qartë formën e tij të mirë të treguar në Francë e po ashtu edhe te Kombëtarja e Gjermanisë.

Vetë trajneri i PSG, Unai Emery së fundmi ka deklaruar se ylli gjerman do të mbetet në Francë dhe se nuk ka gjasa që ai të largohet në drejtim të ndonjë skuadër tjetër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!