Starton sezoni në Angli me derbin Manchester United – Leicester – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Starton sezoni në Angli me derbin Manchester United – Leicester

20:33 | 10 Gusht 2018

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Manchester United dhe Leicesterit.

Ndeshja hapëse e sezonit 2018/19 do të startoj në ora 21:00, përcjell ORAinfo.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e të dy skuadrave:

Manchester United:

 

Leicester City:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!