Stefan El Shaarawy po transferohet në Premier Liga – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Stefan El Shaarawy po transferohet në Premier Liga

20:01 | 13 Janar 2018

Stefan El Shaarawy po largohet nga Roma.

Sulmuesi italian me prejardhje nga Egjipti, po largohet nga klubi romak në verën e ardhshme.

Image result for stephan el shaarawy roma

El Shaarawy është bërë cak i shumë skuadrave angleze, por që garës po i prinë Arsenali, përcjell ORAinfo.

Sulmuesi nuk është i lumtur te Roma, andaj po e mendon kalimin në Angli.

Në garë për transferimin e El Shaarawyt, janë edhe skuadrat si Southampton dhe West Ham, por natyrisht se italiani do ta kërkoj kalimin te Arsenali./ORAinfo/

Related image

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!