Stima e “O sa mirë” pozon sërish afër Kadri Veselit! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Stima e “O sa mirë” pozon sërish afër Kadri Veselit!

23:34 | 13 Shkurt 2018

Seriali O sa mirë është kthyer në një nga prodhimet televizive më të ndjekura në të gjitha trojet shqiptare, shkruan GazetaPrishtina

Madje kanë arritur që të kapin audiencë të jashtëzakonshme falë kastit të aktorëve. Pjesë e serialit është edhe aktorja Gresa Gashi e cila në serial njihet si Stima që qëllimin kryesor në jetë e ja gatimin e pites.

Por paskemi gabuar sepse Stima qenka e zonja edhe për diçka tjetër. Ajo ka pozuar afër kryeparlametarit Kadri Veseli.

Mos vallë Stima po synon Kuvendin?

Jo, jo thjesht duket se Kadri Veseli e ka vizituar sërish kastin e aktorëve tek O sa mirë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!