Studenti i mjekësisë me leukemi, ka nevojë për ndihmën tuaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Studenti i mjekësisë me leukemi, ka nevojë për ndihmën tuaj

15:28 | 07 Dhjetor 2017

Florent Hoxha, student i mjekësisë, është diagnostikuar me Leukemi Akute. Atij i duhet urgjentisht të marrë trajtimin jashtë vendit për shkak të sëmundjes.

Për mundësimin e shërimit të tij jashtë vendi, Florentit i duhet ndihmë. Për ta ndihmuar 20-vjecarin, mund të dërgoni SMS në Vala dhe IPKO me tekst ‘FLORENT’.

Numrat kontaktues janë të shënuar më poshtë:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!