Sulltanesha Hyrrem ekspozon këmbët kaq shumë, e tepron me fustanin e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Sulltanesha Hyrrem ekspozon këmbët kaq shumë, e tepron me fustanin e saj

16:37 | 17 Maj 2018

Meryem Uzerli është një aktore e dashur për shqiptarët pasi ajo u bë e njohur pasi luajti rolin e sulltaneshës Hyrem, në serialin turk “Sulltani i Madhërishëm”, dhe nga ajo kohë mori vëmendjen e te gjithëve, shkruan ORAvip.

34-vjeçarja e lindur në Kassel të Gjermanisë ka vite që ka nisur karrierën fillimisht si modele e më pas si aktore në Turqi, vendlindjen e prindërve të saj.

Ne rrjetin social Instagram aktorja ka postar një fotografi ku ka te veshur një fustan me ngjyrë kafe të letë dhe te ekspozuar ne mas te madhe .

Duhet theksuar se Meryem Uzerli ndiqet nga plot 4 milionë ndjekës në “Instagram” dhe ka të publikuara pothuajse dymijë foto e video. /ORAvip /

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!