Sulmohet me thikë i riu nga Prishtina – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
20 °C

Sulmohet me thikë i riu nga Prishtina

09:43 | 05 Tetor 2018

Gjatë ditës së djeshme në Prishtinë ka ndodhur një rast i lëndimit të rëndë trupor.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar të dyshuarin e gjinisë mashkullore, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshjeje ka goditur me thikë viktimën po ashtu të gjinisë mashkullore.

Pas tretmanit mjekësor viktima është liruar në shtëpi. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Abedin Rexha”.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!