Sulmohet ‘Zjarr TV’, arsyeja…! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Sulmohet ‘Zjarr TV’, arsyeja…!

13:45 | 04 Dhjetor 2017

Zyrat e njërit prej televizioneve të reja në vend janë sulmuar gjatë natës nga persona ende të paidentifikuar.

‘Dhunohet gjatë natës Zjarr Televizion. Policia në vendin e ngjarjes’, shkruhet në faqen zyrtare në Facebook, Zjarr Tv.

Zjarr Tv është në pronësinë e gazetarit Ismet Drishti, i cili është një ndër kritikët më të mëdhenj të kryeministrit Edi Rama.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!