Super basti, sot mund t’i fitoni 1860 euro me këto 6 ndeshje – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Super basti, sot mund t’i fitoni 1860 euro me këto 6 ndeshje

10:41 | 17 Maj 2018

Do të zhvillohen sot ndeshjet në disa liga evropiane.

Sot do të ketë disa ndeshje që do të dhurojnë spektakël, por që duke mos lënë anash edhe pjesën tjetër.
Bastoret botërore kanë dhënë parashikimet e tyre për ndeshjet që do të zhvillohen sonte, përcjell ORAinfo.

Më poshtë, ju mund të shikoni se zi i kanë parashikuar ndeshjet bastoret sportive, por që nuk janë qëndrim i redaksisë sonë.

Këto 6 ndeshje kanë koeficientin 186, që i bie që me 10 euro mund të fitoni 1860 euro. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!