Super-lojtari i Barcelonës po transferohet te Arsenali – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Super-lojtari i Barcelonës po transferohet te Arsenali

20:48 | 12 Korrik 2018

Arsenali është duke e kërkuar një zëvendësues për Jack Wilsherin.

Mesfushori anglez bëri me dije se po largohet nga skuadra londineze, andaj këta të fundit janë hedhur në sulm për të gjetur zëvendësuesin e tij.

Sipas mediave në Angli, Arsenali është duke tentuar që ta transferoj mesfushorin e Barcelonës, Andre Gomes, përcjell ORAinfo.

Mesfushori portugez nuk po luan standard te katalonasit, andaj me gjasë do ta pranoj ofertën e topçinjve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!