Super, super-transferim nga Chelsea për sezonin e ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Super, super-transferim nga Chelsea për sezonin e ri

17:28 | 13 Qershor 2018

Chelsea është duke tentuar që ta përforcoj mesfushën për sezonin e ri.

Drinkëater dhe Barkley nuk kanë arritur që ta tregojnë vetën, andaj njëri prejt tyre do të largohet për të hapur rrugë për një tjetër transferim.

Sipas mediave në Angli, Chelsea dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Aston Villës, Jack Grealish, përcjell ORAinfo.

Aston Villa ka nuk arriti që të rikthehej në Premier Ligës, duke u mposhtur nga Fulhami, andaj skuadra londineze mund ta rrëmbej mesfushorin e talentuar për një shumë rreth 30 milionë euro./ORAinfo/

Image result for Jack Grealish

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!