Super-ylli po i thotë lamtumirë Manchester Unitedit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Super-ylli po i thotë lamtumirë Manchester Unitedit

23:24 | 14 Shtator 2018

Ander Herrera është i gatshëm që të largohet nga Manchester United.

Mesfushori spanjoll ka kohë që po e mendon largimin nga Anglia, andaj në janar ai mund t’i paketoj valixhet.

Ander Herrera tashmë e ka marr disa oferta nga Spanja dhe Italia, andaj ai është duke e menduar opsionin më të mirë, përcjell ORAinfo.

Manchester United e di se nuk mund ta mbaj spanjollin në skuadër, pasi marrëveshja për kontratë të re ka dështuar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!