Suso dy personave të zemrës ua dedikoj golin që e shënoi kundër Samdorias – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Suso dy personave të zemrës ua dedikoj golin që e shënoi kundër Samdorias

22:55 | 29 Tetor 2018

Ylli i Milanit Suso dje shënoi golin e fitores kundër Samdorisë,

Golin e shënuar Suso ia ka kushtuar djalit dhe gruas së tij, përcjell ORAinfo.

Milani ishte duke barazuar 2:2 kundër Sampdoria në San Siro dhe presioni mbi Rino Gattuso ishte i madh.

Golat nga Patrick Cutrone dhe Gonzalo Higuain e bënë atë 2-2 dhe Suso shënoi një gol mahnitës për t’i dhënë Milanit një fitore të madhe, duke rritur moralin.

Milan me këtë fitore ka ndalur serinë e humbjeve prej dy sosh që ishin. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!