Suso e kërcënon Milanin: Ose ndodh kjo gjë ose kaloj te Roma – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Suso e kërcënon Milanin: Ose ndodh kjo gjë ose kaloj te Roma

18:02 | 10 Gusht 2018

Milani rrezikon që ta humbet Suson.

Anësori spanjoll e ka klauzolën 40 milionë euro, por që kërkon rritje page që të qëndroj.

Suso është duke u kërkuar nga Roma, andaj i ka bërë me dije Milanit se dëshiron rritje page, përcjell ORAinfo.

Anësori spanjoll me gjasë do ta përfitoj kontratën e re, duke marr parasysh rëndësinë që ka në skuadër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!