Suso nuk është normal, i shënon super gol Real Betisit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Suso nuk është normal, i shënon super gol Real Betisit

22:47 | 08 Nëntor 2018

Milan ka barazuar rezultatin ndaj Real Betis në kuadër të Europa League.

Djelmoshat e Gennaro Gattusos kanë arritur të barazojnë rezultatin në minutën e 62’ të takimit.

Ishte anësori Suso ai i cili realizoi golin e barazimit. Mbetën edhe 30 minuta lojë deri në fund të takimit.

Ky është goli i Suso:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!