Tani mund të shihni se sa njerëz po shikojnë profilin tuaj! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Tani mund të shihni se sa njerëz po shikojnë profilin tuaj!

09:37 | 06 Shkurt 2018

Kjo nuk është në dispozicion ende për të gjithë përdoruesit e rrjetit social popullor, por kjo është padyshim e mundur për të gjetur se sa herë profili juaj wshtw shikuar.

Instagram është duke testuar një funksion të ri, Vizitat në profil e cila ju lejon për të gjetur se sa herë profili juaj është parë në shtatë ditët e fundit. Numri i vizitave shfaqet në krye të informacionit të profilit, prandaj është e vështirë të harrosh atë, por kjo do të shfaqet vetëm tek ju.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!