Tara kështu e kalon kohën me Bleron – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Tara kështu e kalon kohën me Bleron

14:42 | 11 Tetor 2018

Tara është vajzë më plot privilegje dhe e rritur me shumë dashuri pavarësisht se prindërit ndanë rrugët e tyre.

Vogëlushja vazhdon të jetoj me Teutën por vizitat te Blero nuk mungojnë asnjëherë dhe momentet më të bukura janë kur ata kalojnë kohë së bashku, shkruan Kosovarja.

Blero përkundër shumë angazhimeve ka treguar një përkushtim të madh ndaj vajzës dhe ndaj familjes në tersi.

Çaste argëtimi ka në mes babait dhe të bijës, është edhe kjo video që tregon se Tara argëtohet pa fund në pranin e babait.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!