Tayna zbulon se kujt i bëri ‘diss’ në këngën e fundit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Tayna zbulon se kujt i bëri ‘diss’ në këngën e fundit

17:54 | 16 Shtator 2018

Rep-artistja e re shqiptare, Tayna u komentua shumë nëpër rrjete sociale e medieve të shkruara pasi nxori këngën ‘Fake’ – projekti i saj i tretë pas famës që arriti.

Në një intervistë për Prive, artistja foli shumë gjëra në mesin e tyre tregoi edhe kujt në fakt iu dedikua ‘Fake’.

Përveç kësaj, Tayna foli edhe për projektet e reja të cilat do të dalin shumë shpejtë por bëri me dije se kësaj radhe do të vijë pak më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Videoja e mëposhtme shpalos të gjitha.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!