Te City apo United..? Ja ku po transferohet Sanchez – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Te City apo United..? Ja ku po transferohet Sanchez

12:30 | 14 Janar 2018

Alexis Sanchez duhet të lejë anash interesimin  nga Manchester United dhe të transferohet  te City thotë ish- ylli i  United,  Rio Ferdinand, përcjell ORAinfo.

Ferdinand i ka thënë BT Sport në sagë: “Nëse ai ka një mundësi tani për të shkuar nga Arsenali në Manchester City ose Manchester United, si një futbollist që donte të fitonte trofe dhe të gjykohej mbi trofe, Manchester City duket si vendi ku duhet ai të shkojë “, ka pohuar Ferdinand./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!