Të gjithë u habitën nga veshja e saj, Morena ka shkuar të bëjë pazar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Të gjithë u habitën nga veshja e saj, Morena ka shkuar të bëjë pazar

12:30 | 14 Mars 2018

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAvip.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se ka shkuar të blejë gjëra ushqimore me një veshje të çuditshme…/ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi