Të pasmet e Morena Tarakut sa nuk ‘pëlcasin’, çfarë ka ndodhur me të… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Të pasmet e Morena Tarakut sa nuk ‘pëlcasin’, çfarë ka ndodhur me të…

21:32 | 12 Tetor 2017

Modelja edhe këngëtarja e njohur Morena Taraku vazhdon të mos ndalet për as edhe një sekont. Ajo poston fotografi të shumta në rrjetet sociale ku merr shumë komente nga fansat e saj.

Në një fotografi Morena ka të veshur pantallona ku të pasmet e saj jan aq gjigante sa që merr vëmendjen e të gjithve.

Më poshtë shikoni fotografin ku Morena mahnite me pamjen e saj.

?

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari