Të qeshim së bashku me intervistën shokuese ku Ivanovic u bë horë para botës (VIDEO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Të qeshim së bashku me intervistën shokuese ku Ivanovic u bë horë para botës (VIDEO)

18:28 | 26 Janar 2017
“SportBible” ka publikuar një video të intervistës së serbit pas gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve kundër Barcelonës, ku Chelsea u kualifikua në finale.

Ivanovic u ndëshkua me karton të verdhë në atë ndeshje dhe kështu humbi drejtën për të luajtur në finale.

Mbrojtësi anësor duket që nuk ia kishte idenë për një gjë të tillë dhe lajmin e mori në transmetim direkt nga gazetari Geoff Shreeves.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!