Të shtëna me armë në një shkollë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Të shtëna me armë në një shkollë

22:14 | 14 Shkurt 2018

Policia në Parkland në Florida, janë duke u përgjigjur disa raportimeve për të shtëna me armë, që janë duke vazhduar aktualisht, në një shkollë të mesme.

Nga zyra e policisë locale kanë njoftuar se një incident është duke u zhvilluar në Shkollën e Mesme “Stoneman Dougles”.

Gjithashtu është bërë e ditur se ka raportime për viktima.

Sipas mediave amerikan rreth 20 persona mund të jenë lënduar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!