Të shtëna me armë, plagoset një person në Vushtrri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Të shtëna me armë, plagoset një person në Vushtrri

12:19 | 10 Maj 2018

Mbrëmë rreth orës 21:00 në hyrje të Vushtrrisë, saktësisht në rrugën që çon për fshatin Sllatinë, ka ndodhur një plagosje me armë zjarri.

Lajmin e konfirmoi për KALLXO.com Avni Zahiti, zëdhënësi i Policisë Rajonale në Mitrovicë.

Zahiti tha se rasti i plagosjes është regjistruar si vrasje në tentativë.

Sipas Zahitit, pesë persona po dyshohen për këtë plagosje.

“5 persona janë të dyshuar, ndërsa viktima ndodhet rrezikut për jetë”, tha Zahiti.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!