Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

11:24 | 19 Mars 2018

Gjatë ditës së djeshme, policia ka raportuar se persona të panjohur kanë shtënë me armë zjarri, në rrugën “Dritan Hoxha”, në Prishtinë.

Sipas tyre, ngjarja ka ndodhur përderisa persona të panjohur nga një veturë në lëvizje kanë shtënë me armë zjarri në ajër.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!