Të shtëna në drejtim të një shtëpie në Deҫan, ja ҫfarë ndodhi pastaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Të shtëna në drejtim të një shtëpie në Deҫan, ja ҫfarë ndodhi pastaj

09:47 | 05 Nëntor 2018

Janë dëgjuar të shtëna në një fshat të Deҫanit.

Një banorë i fshatit Shaptej të komunës së Deçanit ka njoftuar policinë se të dyshuar të panjohur kanë shtënë në drejtim të shtëpisë së tij.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur 13 vrima në çatinë e shtëpisë së ankuesit, ndërsa diku rreth 100 metra nga shtëpia janë gjetur dhe konfiskuar 17 gëzhoja të kalibrit 7.62mm.

Nuk raportohet për të lënduar dhe rasti është duke u hetuar.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!