Tërmet i fuqishëm në Shqipëri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
21 °C

Tërmet i fuqishëm në Shqipëri

10:23 | 11 Tetor 2018

Shqipëria vijon të goditet nga tërmetet.

Pas Lushnjës dhe Gjirokastrës në orët e para të mëngjesit të sotëm lëkundjet janë ndjerë në Mirditë.

Fatmirësisht lëkundjet kanë qenë të lehta dhe nuk ka pasur dëme materiale apo në njerëz.

Që prej muajit korrik vendi ynë është përfshirë nga një valë tërmetesh, ndërsa janë regjistruar mbi 1 mijë lëkundje.

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!