“Tërmet ” te Manchester City! Lëndohet rëndë ylli i madh, jashtë për tre muaj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
4 °C

“Tërmet ” te Manchester City! Lëndohet rëndë ylli i madh, jashtë për tre muaj

23:40 | 17 Gusht 2018

Manchester City do të jetë pa Kevin De Bruyne për tre muaj, por mesfushori i Belgjikës nuk kërkon ndërhyrje  pasi që ka dëmtuar ligamentin në gju.

De Bruyne pësoi dëmtimin gjatë trajnimit të mërkurën, dhe më pas u paraqit në paterica përcjell ORAinfo.

City tani është vendosur të dërgojë yllin e Belgjikës  te specialisti Dr Ramon Cugat në Barcelonë, i cili trajton shumë nga lojtarët e dëmtuar të klubit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!