Teuta dhe Tara vishen njësoj, bëhen si princesha – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Teuta dhe Tara vishen njësoj, bëhen si princesha

11:50 | 07 Dhjetor 2017

Teuta Krasniqi është aktorja më e përfolur e mediave rozë për çdo detaj të jetës së saj private. Ajo po ashtu, u ofron material medieve me anë të postimeve të shpeshta në rrjetet sociale, përcejll ORAinfo.

Titulli nënë që për herë të parë ia dha Tara është roli të cilin e ekspozon çdo herë Teuta.

Është nënë e dy vajzave dhe e më e madhja e saj është rritur aq sa për ta ‘imituar’ nënën e saj në veshje.

Në këtë foto ato dyja shihen të jenë veshur me po të njëtin stil duke iu ngjarë princeshave të ‘Disney’./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!